Hurdacı

Hurdacı

Hurda

Hurda ; kullanım ömrünü tamamlamış daha çok demir, bakır, alüminyum, paslanmaz, kağıt ve plastik gibi mamüllerden ihtiva edilmiş, geri dönüşüm işlemlerinden geçirildiği taktirde yeniden hammadde olarak kullanılması mümkün olan ve belli bir maddi değer taşıyan eden atık ve mamüllere hurda denilmektedir. Doğanın korunması yönünde pozitif katkı sağlayan önemli bir

Hurdacı 

Hurdacı ise ; hurda değeri taşıyan atıkların geri dönüşüm tesislerine ulaştırılması hatta kimi zaman geri dönüşümün ilk aşaması olan karışık halde bulunan hurdaların ayrıştırılması işlemlerini sağlayarak maddi kazanç sağlayan kimselere hurdacı denilmektedir. Bu işi yapanların mesleği ise hurdacılık olarak adlandırılmaktadır. Geri dönüşümün gerçekleştirilme aşamalarında ise geri dönüşüm tesislerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda faliyet gösteren yeterli sayıda makine firmaları bulunmaktadır.

Firma olarak İstanbul, İzmit (Kocaeli) ve Tekirdağ illerinde hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Genellikle imalat yapan iş yerlerinden çıkan ve ağırlığı kağıt hariç olmak üzere en az bir ton olan hurdalarınızı kolayca paraya çevirmenizi sağlıyoruz. Organize Sanayi Bölgelerinde oldukça faal durumdayız. Ağırlıklı olarak hurda demir, alüminyum, sarı pirinç, kağıt, paslanmaz, krom ve bakır madeni hurdaları satın almaktayız.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Fiyatı Al

Özellikle İstanbul avrupa yakasında yüklü miktarda hurdası çıkan ve direkt hurda alımı yapan fabrikalar arayan firmalara en önemli tavsiyemiz, güvenilir bir firma ile sürekli olarak çalışmaları olacak. Uzman eksperlerimiz aracılığı ile hurdanızın maksimum değerini belirlemenize ve bu madenleri paraya dönüştürmenize yardımcı oluyoruz. Özellikle  Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Silivri, Hadımköy, Sefaköy, Küçükçekmece, Gürpınar, Arnavutköy, Çerkezköy, Çorlu bölgelerine yakın konumda olan bölgelerde kısa sürede hurdacı hizmeti sunuyoruz.  bu bölgelerden bazıları.

Hurdacı

Günlük Hurda fiyatlarını buradan, hizmet alım satım işlemleri için ise hurdanisat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hurdanızın ücreti, yükleme yapılıp tartıldıktan sonra peşin olarak ödenmektedir. Genelde ton bazlı toptan hurda alımı yapıyoruz. Bu miktar genelde bir ton ve üzeri olarak gerçekleşiyor. Ancak bakır, alüminyum, sarı, paslanmaz gibi değerli madenler içeren hurdalarınız hariç. Bu hurdalar daha az kilogramda olsalar dahi satın alım yapıyoruz. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum, kablo gibi metal hurdalar ile kağıt, karton, pimapen, pleksi, pvc, asansör, petek radyatör hurdaları, soyma bakır, paslanmaz, sarı, musluk, inşaat demiri, makina hurdası, jeneratör, kalorifer kazanı, kağıt, kitap, karton hurdası ve aşağıda ayrıntılı bilgilerde bulabileceğiniz hurdaların alımını yapıyoruz.

Hurdacı olarak Hizmet Verdiğimiz İlçe ve Mahalleler

Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, İkitelli, Bayrampaşa, Hadımköy, Arnavutköy, Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Çatalca, Selimpaşa, Ergene, Velimeşe, Sefaköy, Küçükçekmece, Gürpınar, Yakuplu, Haramidere, Yenibosna, Güneşli, Bağcılar, Esenler, Küçükköy, Güngören, Halkalı, Topçular, Maslak, Başakşehir, Akçaburgaz Mahallesi

Hurdacılar

İstanbul’da bulunan hurdacılar genellikle sanayi bölgeleri çevresinde konumlanmışlardır. Bu hurdacılar bildiğimiz mahalle arasında dolaşan hurdacılardan ziyade daha büyük tonajlarda alım satım yapan firmalardır. Bizler de özellikle İstanbul avrupa yakası daha yoğun olmak üzere hemen hemen her ilçemizden hurda satın alımı yapıyoruz.

Geri dönüşüm, hem ülkemiz hem de dünya doğal hayatının korunması açısından büyük önem taşıyor. Hurdacı, geri dönüşümün ilk ve orta basamaklarında görev alan kişi ve firmalar için kullanılan bir deyim. Bazı ürünlerin imal edilmesi hem çok zor, hem de çok maliyetli olabiliyor. Ülkemiz maden ve yeraltı zenginlikleri açısından zengin bir ülke değil. Genellikle ülkemizin enerji ve hammadde ihtiyacı ithalat yolu ile sağlanmaktadır. 2017 yılındaki Türkiye’nin petrol ithalatı % 16 oranında artmış durumda. Ülke dışından aldığımız her maden, ülke bütçemizde verdiğimiz bir deliktir aynı zamanda. Oysa kullanılmış atıkları ve ömrünü tamamlamış mamülleri geri dönüştürmek çok daha ucuzdur.

Hurda Alım Satış Aşamaları Nelerdir ?

Bizler öncelikle sizlerden hurdanızla ilgili bazı bilgiler rica ediyoruz. Bunlardan en önemlisi tahmini de olsa hurdanızın miktarı. Kaç kg veya ton olduğu doğru fiyat teklifi verebilmemiz için çok önemli bir kriter.

Önemli kriterlerden biri de işçilik gerekip gerekmediği, eğer gerekliyse teçhizat alet yada araç bilgilendirmesi yapmanız da önemli. Biz buna göre hazırlığımızı yapabiliriz.

Bulunduğunuz konum da yakıt harcamaları, yemek içme giderleri gibi zaman kaybı gibi durumları gözönünde bulundurmamızı sağlıyor. Ancak İstanbul içerisinde bu durumun çok da önemli olmadığını belirtebiliriz.

Hurda Demir Alımı

DKP Hurdası : DKP Sürekli döküm yapılarak sıvı çelik slab halinde üretilir. Sonra bu slablardan sıcak yada soğuk haddeleme yolu ile son ürünler elde edilmektedir. Haddeleme sonrasında üretilen ürünlerin kimyasal özellikleri incelendiğinde bazı farklılıklar olduğunu görürsünüz. DKP Sacların üretilmesi için kullanılan slablar, sıcak haddeleme sonucunda slablar gittikçe incelir ve uzunlukları artar. Haddeleme süresine ve sayısına göre dkp kalınlıkları değişiklik gösterebilir. DKP Kalınlıkları genelde 1,50 milimetre ile 20 milimetre arasındadır. Bu ürünlere sac adı verilir ve genel olarak rulo haline getirilerek imalat yapan firmalar tarafından kullanılmak üzere satışa sunulur. Bu şekilde üretilen DKP Sacların kalınlıkları 0,30 milimetre ile 2 milimetre arasında değişiklik göstermektedir. Hurda demirin kilo fiyatı için lütfen sitemizin ilgili sayfamızı ediniz. Demir Talaşı İmalat sanayinde genelde torna makinalarından çıkan hurda demir artıklarına demir talaşı denilmektedir. Bu artıkları güncel hurda fiyatlarına göre satın alarak paraya dönüştürmenizi sağlıyoruz. Hurda İnşaat Demiri Genelde kentsel dönüşüm olan bölgelerde yıkımı yapılan binalardan çıkan yada yapımında oluşan inşaat demiri artıklarıdır. Yıkım sonrasında hurda inşaat demirleri kepçe vs makinalarla betondan ayrılarak hurda olarak değerlendirilmektedir. Bu tür hurdalara yıkım hurdası da denilmektedir. Hurda demir, dkp, demir talaşı, demir boru, inşaat demiri, çubuk demir, teneke hurdası gibi metallerin satın almaktayız. Demir en ağır madenlerin başında geliyor, hemen hemen tüm yapı çeşitlerinde yer alıyor. Çok fazla yerde kullanılıyor, bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç duyuluyor. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli kütleler, levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıplarına dökerek yeni ürünleri meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay. Hurda demir alımı yapan fabrikalar arıyorsanız, lütfen bizi arayın. Hurda demirlerinizi almak için gelelim. Güncel hurda demir fiyatları sayfamız hurdanızın maksimum değerini anlamanıza yardımcı olabilir.

Hurda Alan Firmalar

Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hurda çeşitlerinden imalat artığı olarak da tabir edilen araiş alüminyum, ofset matbaa kalıbı, alüminyum profil hurdası, alüminyum talaş, sert alüminyum ve yumuşak alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Metal hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıran hurda alımı yapan firmalarla buluşturmak için bizler hazırız. Bunun için yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek. Bu kadar kolay. Hemen alüminyum hurdalarınızı satın alıyoruz.

Alüminyumun Kullanım Alanları

Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor. Alüminyumun en önemli özelliği sıcaklığa dayanıklılığı ve kolay işlenebilir olmasıdır. Alüminyum 660 dereceye kadar dayanabilmektedir. Günümüzde makina parçalarının yapımında önemli bir madendir. Transformatör ve dinamo yapımında da alüminyumdan faydalanılmaktadır. Gemi imalatında faydalanılmakta, Bu element en fazla taşımacılık, otomotiv aksesuarları ve de mimari de kullanım olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki, otomobillerin karoserleri, uçakların gövdesi ve kanatları ile küçük deniz araçların yapılmasında alüminyum elementi oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Korkuluklar, küpeşteler, tava, tencereler, kapı kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya alüminyumdan imal edilmektedir. Araiş Alüminyum Hurdası Genelde imalat sektöründe kullanılan özellikle ürün imalatı yapan firmaların torna yada imalat makinalarından çıkan parlak, beyaz ve yumuşak alüminyum çeşidine araiş alüminyum denilmektedir. Hurda alüminyum çeşitleri içerisinde en değerli olanlardandır. Miktar olarak olabildiğince fazla biriktirmeniz halinde güzel fiyat teklifleri alabilirsiniz. Hurda Alüminyum Fiyatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hurda Alüminyum Profil Kapı, pencere ve imalat sektöründe kullanılan içi boş genelde kare şeklinde uzun alüminyum borulara alüminyum profil olarak tarif edebiliriz. Girintili çıkıntılı yada açık kapalı çeşitleri vardır. Hurda alüminyum profil fiyatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilir. Güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Hurda Bakırlarınızı Hurda Satın Alıyoruz

Hurda bakır çeşitlerinden soyma bakır, antigron, kırkambar bakır, yanık bakır, fare yemez, hurda soyulmuş bakır, lama bakır, imalat artığı, bakır boru, antigron kırma granür, ttr kırma granür, klima borusu, bakır talaşı ve diğer hurdalarınızı satın alıyoruz. Hurda bakır alan fabrikalar için hurdacı servisi veren sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir. Elinde hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler.

Bakır Nedir?

Dilerseniz bakır ile ilgili birkaç önemli bilgi paylaşalım. Bakır’ın Atom numarası 29, yoğunluğu 8,95 tir. 1084 °C’ye kadar erimeden dayanabilir. Doğada serbest veya birleşik olarak bulunan, ısı ve elektriği iyi ileten, kolay dövülür ve işlenir olduğundan eski çağlardan beri türlü işlerde kullanılan, kızıl renkli elemente Bakır denir. (simgesi Cu)dur. Bakırın rengi kızıla yakın kahverengidir. Bakır, yukarıda belirttiğimiz gibi, yüksek Elektrik iletkenliği ile elektrik ve elektronik sektöründe, ısı iletkenliği ile soğutma sistemlerinde, paslanmaz özelliğinden dolayı kaplama malzemesi olarak kullanılan bir maddedir. Bakırın kaynak işlerinde, metalürjide ve bronz üretiminde de önemli yeri vardır. Bakır insanların eski çağlardan bu yana çeşitli amaçlarla kullandığı ve günümüzde de sanayiinin temel hammaddeleri arasında yer alan önemli metallerden biridir. Endüstride bakırın önemli rol oynamasının ve çeşitli alanlarda kullanılabilmesinin nedeni, çok değişik özelliklere sahip olmasıdır. Bakırın önemli özellikleri arasında yüksek elektrik ve ısı iletkenliği, aşınmaya karşı direnci, tel çekilebilme ve dövülebilme özelliği, paslanmaz özelliğine sahip oluşu sayılabilir. Ayrıca bakır alaşımlarının sanayide çok değişik uygulamaları vardır. Güncel Hurda Bakır Fiyatlarını bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Hurda Kablo Alımı

Antigron kablo, ttr kablo, yer altı kabloları, enerji kabloları, bakır kabloların satın alımını yapmaktayız. Hurda kablo alan firmalar, metal geri dönüşüm firmaları gibi yerler arayanlar heme telefon numaramızı çevirerek teklifimizi öğrenebilirler. Hurdalarını nakite çevirerek belki de sizin için bir çöp olan kablolarınızı kazanca çevirelim. Hurda kablo basit bir imalat süreci ile üretilemez. Bünyesinde ihtiva ettiği bakır, tel kabloların uygun kalınlıklarının ayarlanması, belki de hepsinin ayrı ayrı farklı renklerde plastik bir kılıf ile kaplanması, sonra hepsinin tekrar plastik bir boru içine yerleştirilmesi zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir. Oysa zaten kabloya dönüşmüş hurdalarınızı ekonomiye kazandırmak, hem ülke kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlarken, hurdanisat.com ülke olarak paramızın cebimizde kalmasını da sağlar. Benzer özellikler taşıyan bakır kablo hurdalar da ilgi alanımıza girmektedir. Özellikle metal hurdalar konusunda profesyoneliz. Hurda alanlar olabildiğince yüksek miktarda alım yapmak ister. Sitemizde yer alan yüksek tonlar için geçerli olan maksimum hurda kablo fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kullanılmış Kağıt, Kitap ve Kartonlarınızı Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz

Saray’da kullanılmış atık kağıdınız mı var, geri dönüşüme kazandırmak için hurdacı mı arıyorsunuz.? İletişim bilgilerimizi kullanarak çekinmeden bizle irtibat kurun, kağıt, kitap, karton, katalog, dergi, broşür yada kolinizin tahmini kg ağırlığını söyleyin hemen gelelim, atık kağıdınızı yerinde inceleyelim. Hem doğaya hem ekonomiye destek olup, onları geri dönüşüme kazandıralım. 2013 yılında kağıt geri dönüşüm oranı %5,9 olarak gerçekleşmiştir. Kişi başı kağıt-karton tüketimi 2012 yılında 70,7 kg ve 2013’te yılında %4,4 artarak 73,8 kg’a yükselmiştir. Geri kazanılan atık kağıt miktarı 2012 yılında 2.462.634 ton iken 2013 yılında %6,2 artarak 2.615.086 tona yükselmiştir. 2013 yılı kağıt-karton geri kazanım oranı %44,8 oranında gerçekleşmiştir. Türkiye’nin kağıt-karton üretim kapasitesi 2013 yılında 2012 yılına kıyasla %2,7’lik bir artış göstererek 3.817.500 tona ulaşmıştır. Kaynak: SKSV ve kagitgeridonusum.net Türkiye’da atık geri kazanımı ve geri dönüşüm oranı kağıtta %50 civarındadır. Avrupa’da aynı oran bazı ülkelerde %80-90 arasındayken genel ortalama %75 civarındadır. Alınacak mesafenin uzunluğunu ve yapılacak işlerin ağırlığını ifade etmek için verilere odaklanmamız yeterli olacaktır.

Kağıt Geri Dönüşüm

Şantiye Yıkım Hurdası

Şantiyelerden çıkan yada yıkım sonucu çıkan inşaat demirleri, kolon bağlama demirleri diğer çubuk demir parçaların yerinde alımını gerçekleştiriyoruz. Yada yıkım sonucu ortaya çıkan hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Sarı Alımı

En başta sayabileceğimiz hurda sarı musluk, vana, su saati, araiş sarı hurdası, sarı çubuk ucu parça, talaş, kırkambar sarı hurdası, radyatör ve zamak hurdası satın alıyoruz. Pirinç olarak da adlandırılan bakır madenine çinko karıştırılarak elde edilen sarı görünümlü metal madenlere toplumda sarı denilmektedir. Hurda sarılarınızı günlük değişen fiyatlara göre değerinde satın almaktayız. Pirinç , içinde çinko olan bakır alaşımıdır. Bakır ile çinko – cevheri kalamin “tutya” birlikte tunç kadar sert ve sağlam ayrıca rengi altın gibi sarı ve parlak olan pirinç madeni elde edilir. Altına en çok benzeyen pirinç alaşımı, içinde %20 oranında çinko bulunan bakır alaşımıdır. Takı imalatında kolaylıkla kullanılabilir. Pirincin içindeki çinko oranı %40’a kadar arttırılabilir; ancak pirincin çinkosu çoğaldıkça, maddenin rengi beyazlaşır ve parlaklığını kaybeder.

Kitap Geri Dönüşüm

Kullanılmış, eskimiş hurda kitap, okul kitaplarınızı adresinizden alıyoruz. Bunun için elinizde bulunan hurda kitaplarınızın tahmini ağırlığını belirtmeniz ve whatsapp numaramıza konum bırakmanız yeterli. Kitapları geri dönüştürelim ülke ekonomisine ve tabiata sahip çıkalım. Hurda Kağıt Fiyatları İçin Tıklayın

Hurda Gazete Alımı

İnternet yaygınlaştıkça gazete okuyanların sayısı da düştü. Bu nedenle gazete kağıdı bulmak biraz zorlaşsa da. Elinizde eğer varsa ve biriktirme imkanınız bulunuyorsa biriktirin bizi arayın gelelim. Kullanılmış yada kullanılmamış her çeşit hurda gazetelerinizi adresinizden satın alalım.

Hurda Akü Alımı

Araç aküleri, kamyon, otobüs ve tır aküleri yanında ups server akülerinizi adresinizden satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Fiyatlarını öğrenmek için hurdafiyatlarim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yüksek tonlarda gerçekleşen maksimum akü fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz. Akü, akümülatör kelimesinin kısaltılmış halidir. Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çevirir ve lazım olduğunda depolanan kimyasal enerjiyi elektrik enerjisi olarak aktaran akım toplayıcıdır. Akünün genel amacı marş motorunu, doğru akım devrelerini, ateşleme ve ışık alıcılarını beslemektir. Akülerin farklı farklı birçok şekli vardır. En çok kullanılanı ise 12 voltluk olan ve benzinli motorlarda kullanılanlardır. Toplamda 6 adet elemandan meydana gelen ve birbirlerine seri olan bağlanmış olan bu aküler 4 adet pozitif ve 5 adet negatif yüklü plakadan oluşur. Hurda akü fiyatları sayfamız ilginizi çekebilir.

Hurda Krom

310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 kalite krom boru, sac, talaş hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Öncelikle krom hurdanızın bir numunesini alarak hangi kalitede olduğunu anlıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizler de uygun görürseniz hurdanızı yerinizden alıp, anında ödememizi gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Hurda Kurşun

Kurşun hurdalarınız, levha hurdalarınız ve özellikle cami tadilat ve yenilemelerinde çıkan levha kubbe kurşunları gün içerisinde oluşan güncel fiyatlardan hesaplanarak nakit olarak alımı yapılmaktadır. İstanbul içerisinde nakliye tarafımızdan karşılanmaktadır. Kurşunun ana kullanım alanı akü imalatı olup, yeraltı haberleşme kablolarının kurşunla izolasyonu, diğer önemli tüketim alanıdır. Korozyonu önleyen kurşun oksit boyalar, kabloların kaplanmasında, kurşun tetraetil ve tetrametil formlarında benzin içinde oktan ayarlayıcı bileşikler olarak, radyasyonu en az geçiren metal olması nedeniyle x-ışınlarından korunmada, renkli televizyon tüplerinin yapımında ve mühimmat imalinde önemli kullanım alanları bulmuştur.Yeryüzünde rastlanan elementler arasında 34.sırayı alan kurşunun, atom numarası 82, atom ağırlığı 207.21 dir. Doğada özgün kristal yapısına ender rastlanan kurşun kübik sistemde kristalleşir. Gri renkli olup, metalik parlaklığa sahiptir.Ergime noktası düşük (327 oC), kaynama noktası (1 atmosferde) 1525oC dır. Korozyona karşı dayanıklı, kolayca şekillendirilebilen, yüksek özgül ağırlığı (11,4 t/m3) ile kurşun, değişik alaşımlar olarak kullanılabilme özelliklerine sahiptir. Hurda Makina Her çeşit sanayi, imalat makinalarının hurda alımını yapmaktayız, cnc, enjeksiyon, torna, tekstil makinaları, örme makinaları hurdasını aldığımız makinalar arasında sayılabilir.

Hurda Paslanmaz

310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 kalitepaslanmaz boru, profil, sac, köşebent, paslanmaz talaş hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Öncelikle paslanmaz çelik hurdanızın bir numunesini alarak hangi kalitede olduğunu anlıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizler de uygun görürseniz hurdanızı yerinizden alıp, anında ödememizi gerçekleştiriyoruz. En az %10,5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom çeliği paslanmaya karşı korur. Paslanmaz çelik, ismini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır. Bu malzeme aynı zamanda, alaşım tipi ve kaliteleriyle detaylandırılmamış şekliyle, özellikle havacılık endüstrisinde korozyon dayanıklı çelik olarak da adlandırılır. Günümüzde, ürünün ömrü boyunca uygulandığı zorlu çevre şartlarında problemsiz bir şekilde çalışan birçok farklı ve kolayca ulaşılabilecek kalitelerde ve yüzey özelliklerinde paslanmaz çeliklere ulaşmak çok kolaydır. Normal günlük yaşamımızda dahi her an çatal-bıçaklardan saatlere kadar bu ürünlerin çok geniş bir şekilde kullanıldığını görürüz. 304 kalite paslanmaz çelik, paslanmaz çeliğin temel çeşitlerinden biri olup, en çok kullanılan paslanmaz çeşididir. Bu paslanmaz çelik kalitesi; kimyasal bileşiminin, mekanik özelliğinin, kaynak yapılabilirliğinin ve korozyon-oksidayson direncinin fiyatına oranla çok iyi olması sebebiyle tercih edilir. 304 paslanmaz çelik kalitesi piyasada kolay bulunabilirlik açısından, kolay şekil verilebilmesi açısından ve rahat kaynak yapılabilmesinden ötürü en sık tercih edilen paslanmaz kalitelerinden birisidir. Bu kalitedeki malzemelerin korozyona dayanımı 303 kalite paslanmaz çeliklere oranla daha yüksektir. 304 kalite paslanmaz öztenitik paslanmazlar grubuna girmektedir. Paslanmaz hurda fiyatları sayfamız ilginizi çekebilir.

Hurda Petek Radyatör

Genelde tadilat olan evlerden, kentsel dönüşüme girecek evler, iş yerleri ve dükkanlardan çıkacak olan hurda ısıtıcı, petek radyatör, döküm petek ve kombileriniz değerinde adresinizden satın alınmaktadır. Hurda Pleksi Hurda şeffaf pleksi alımı yapıyoruz. Ton miktarına göre İstanbul yada çevre illerden alım yapmaktayız. Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olarak imalatı yapılabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir yapısı vardır. Plastik cam yada pvc olarak da adlandırılmaktadır.

Pimapen Hurdası Alımı

Özellikle İstanbul’da kentsel dönüşüme giren ilçelerde yıkılacak evlerden çıkacak hurda pimapen, pvc hurdası kapı, pencere, masa, sandalye hurdalarının peşin olarak alımını yapmaktayız. Ayrıca bu hurdaların sökülmesi gerekiyorsa söküm hizmeti de tarafımızdan verilmektedir. Çelik kapılar, demir kapılarınızı da kolayca paraya dönüştürebilirsiniz.

Asansör Hurdası Alımı

Yenilenmesi gereken eski asansörlerinizin kabin, motor, çekme halatları dahil tüm asansör hurdalarınızı yerinizden peşin olarak satın alıyoruz. Genelde eski yerleşim yerleri olan ancak yüksek katlı binalara sahip iş bölgelerinden daha çok çıkmaktadır.

Hurda PVC Alımı

Hurda şeffaf pvc, pleksi ve adı beraber anılan pvc kapı pencere, masa ve sandalyeler geri dönüşüm için değerlendirdiğimiz maddeler arasında. Elinizdeki miktara göre yerinizden satın alıyoruz.

Hurda Kalorifer Kazanı

Kullanım ömrünü tamamlamış, kombi ve doğalgazın çıkmasıyla popülerliliğini yitirmiş hurda kalorifer kazanların yerlerinden sökümü, kesmek suretiyle parçalanarak taşınabilir hurda haline getirme işlemlerini yaparak. Nakit alımını gerçekleştiriyoruz.

Pimaş Boru Alımı

Saray ve çevresinde 1 ton üzeri hurda pimaş boru alımı yapmaktayız. Teneke İmalat Artığı Teneke olarak değilde, teneke imalatı yapan firmalardan imalatta çıkan küçük parçacıklarını ihurda olarak satın alarak yeniden geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurda Yangın Merdiveni – Demir Merdivenler Eskiyen ve korozyona uğrayarak kullanılamayacak duruma gelen hurda yangın merdivenleri yada ihtiyaç fazlası demir merdivenler adresinizden alınarak nakliye giderleri tarafımızdan karşılanmak üzere paraya çevrilir. Böylelikle geri dönüşüm firmaları aracılığı ile yeniden kullanım hayatına döndürülürler.

Hurda Palet Alımı

Saray’da Hurda ahşap (tahta) palet ve plastik palet alımları yapılmaktadır. Sağlam paletler tane bazında değerlendirilerek satın alınmaktadır. hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, demir talaşı, alüminyum talaşı, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, hurda kalorifer kazanı, kalorifer borusu, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, sarı musluk, demir su boruları, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, radyatör (araba), paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız. Fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.  İkinci el Alım Satım Yaptığımız Malzemeler inşaat demiri, inşaat iskelesi, trafo, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi, defolu çatı sacı, trapez sac, hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, oluklu sac, ikinci el çatı, çatı malzemeleri, jeneratör, sandviç panel, cephe paneli, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, bekçi kulübesi, teleskobik direk, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, Çıkma Raf, İkinci El Raf, kompresör, redüktör, pimaş boru, pano, çelik depo, çelik antrepo malzemelerinin ikinci el alım ve satımını da yapıyoruz.