Hurda Demir

Günlük Hurda Demir Fiyatlarını Güncel Olarak Bulacak Ayrıca Kilosu Nekadar, Kaç TL Ediyor Gibi İhtiyaçlarınıza Cevaplar Sunacağız.

Hurda Demir Fiyatları

01.05.2017 tarihi itibariyle oluşan hurda demir, dkp, boru, teneke, talaş, pik talaşı gibi hurdalara ilişkin güncel fiyat bilgileri aşağıdadır. Fiyatlar günlük olarak güncelleştirilmeye çalışılacaktır. Özellikle piyasa koşullarında oluşan fiyat bilgilerini dikkate almanızı öneririz.

Aşağıdaki fiyatlar büyük demir fabrikalarının alış fiyatları ortalamalarıdır. Belli bir firma baz alınmaz. Piyasa en büyük diye tabir edilen hurda demir alan fabrikalar arasında İçdaş, Ereğli Demirçelik, Çolakoğlu gibi tek seferde 100-200 ton alım yapabilen firmalardır. Piyasa ortamında oluşan fiyatlar demirin sökülecek olup olmamasına, kesme gerektirip gerektirmemesine, yükleme koşullarına, iş makinası, vinç kullanılıp kullanılmamasına yada elinizdeki ton miktarına göre gibi değişik koşullara göre farklılık göstermektedir. Aşağıda günlük hurda demir kilo fiyatları baz alınmıştır.

Ancak, Piyasa koşullarında oluşan fiyatlar verilen fiyatların 0,10-0,15 kuruş aşağısında dır. Elinizdeki demirin ağırlığını bilerek fiyat araştırmanız size avantaj sağlayacaktır. Yeni demir fiyatları aşağıdaki gibidir.

HURDA DEMİR FİYATLARI     29.04.2017
HURDA DEMİR ÇEŞİDİ FİYATI TL/KG ÖNCEKİ FİYATI TL/KG YÜZDELİK DEĞİŞİM
DKP HURDA 0,87 0,82 5,75%
DEMİR EKSTRA 0,87 0,82 5,75%
1.GRUP DEMİR ÜRÜNLERİ 0,73 0,73 0,00%
TOPLAMA HURDA DEMİR 0,7 0,72 -2,86%
TENEKE HURDASI 0,42 0,5 -19,05%
DEMİR TALAŞI (İMALAT ARTIĞI) 0,61 0,54 11,48%
PİK TALAŞI (İMALAT ARTIĞI) 0,59 0,51 13,56%
İNŞAAT DEMİRİ 0,87 0,82 5,75%
DEMİR BORU 0,87 0,82 5,75%

İSTANBUL’daysanız Hurdanızı Hemen Satabilirsiniz :  0533 256 9593


Hurda Fiyatı Al

 

 

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayın : 05332569593

 

UYARI : Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz.

Kaynak : hurdanisat.com

Bildiğiniz üzere İstanbul’da hurda demir alımı yapıyoruz. Başka bir deyişle hurdasını satmak isteyen ve bana en yakın hurdacılar nerede acaba diye merak edenlerin adresine giderek nakit olarak hurda demirlerinizi satın alıyoruz.

Ancak burada önemli bir kriter var. Hurda olarak tanımlanan şeyin buna değecek miktarda olması gerekiyor. Bulunduğumuz noktalara göre hurdanın bulunduğu mesafe ile hurdanın kg’si uygun olması gerekiyor. Örneğin 100 kilogram demir için  Hadımköy‘den Büyükçekmece’ye gitmeye bile değmeyeceğinden. Minimum hurda bakır, demir, alüminyum ve bakır gibi çeşitlerin minimum alım miktarlarımızı belitleyerek hurdanisat.com‘da ilgili ilçe tanıtımlarında yayınlamaya karar verdik. Siz de hurdacılarla irtibat kurmadan önce aşağıdaki tabloyu inceleyerek İstanbul’da hurdanızın bulunduğu ilçeyi tıklayıp o ilçeye ait minimum alım satım kilogramları ile daha sonraki dönemlerde hurdanıza verebileceğimiz en yüksek fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İşte İstanbul’da “hurdacılar” dediğinizde hemen geldiğimiz bazı hizmet bölgelerimiz ;

Beylikdüzü Avcılar  Esenyurt  Maslak Hurdacı  İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Arnavutköy Hadımköy  Başakşehir  Küçükçekmece Kıraç  Sefaköy  Bayrampaşa  Beşiktaş  Büyükçekmece  Esenler Bağcılar  Bahçelievler Merter Şirinevler Gürpınar  Yakuplu  Mimaroba Sinanoba  Haramidere  Beykent  Güneşli  Silivri Çerkezköy Çorlu

En İyi Fiyatı Nasıl Alırsınız? Tıklayın

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim? Tıklayın

İletişim

 

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

0533 2569593 bizim whatsapp numaramız. Öncelikle bu numaraya

1- Hurdanızın cinsini, çeşidini anlayabileceğimiz şekilde yakından 1 -2 adet fotoğraf gönderin

2- Miktarını anlayabileceğimiz uzaklıktan da bir kaç fotoğraf gönderin

3- Biliyorsanız hurdanızın çeşidini ve ağırlığını belitin.

4- Hurdalarınızın nerede olduğunu, nakliyat sırasında yaşanabilecek sıkıntıları düşünerek kaçıncı katta, kolilenmiş, istiflenmiş, dağınık, forklift, iş makinası gerektirip gerektirmeyeceği gibi hususuları belirtirseniz, hurdanız için gerçek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

En İyi Fiyatı Nasıl Alırsınız? Tıklayın

İSTANBUL’daysanız Hurdanızı Hemen Satabilirsiniz :  0533 256 9593


Hurda Fiyatı Al