Kategori: Hurda Demir


GÜNCEL HURDA DEMİR FİYATLARI

HURDA DEMİR ÇEŞİDİ 16.04.2018
FİYATI TL/KG
DKP HURDA 1,17
DEMİR EKSTRA 1,17
1.GRUP DEMİR ÜRÜNLERİ 0,9
TOPLAMA HURDA DEMİR 0,85
TENEKE HURDASI 0,55
DEMİR TALAŞI (İMALAT ARTIĞI) 0,85
PİK TALAŞI (İMALAT ARTIĞI) 0,85
İNŞAAT DEMİRİ 1,17
DEMİR BORU 0,95
BİNA YIKIM HURDASI 0,95
HURDA BALANS SÖKÜLECEK 2

 16.04.2018 tarihi itibariyle oluşan hurda demir, dkp, boru, teneke, talaş, pik talaşı gibi hurdalara ilişkin güncel fiyat bilgileri aşağıdadır. Fiyatlar günlük olarak güncelleştirilmeye çalışılacaktır. Özellikle piyasa koşullarında oluşan fiyat bilgilerini dikkate almanızı öneririz.

Ancak, Piyasa koşullarında oluşan fiyatlar verilen fiyatların 0,10-0,15 kuruş aşağısında dır. Elinizdeki demirin ağırlığını bilerek fiyat araştırmanız size avantaj sağlayacaktır. Yeni demir fiyatları aşağıdaki gibidir.

İSTANBUL’daysanız Hurdanızı Hemen Satabilirsiniz :  0533 256 9593

Hurda Fiyatı Al

Yukarıdaki fiyatlar büyük demir fabrikalarının alış fiyatları ortalamalarıdır. Belli bir firma baz alınmaz. Piyasa en büyük diye tabir edilen hurda demir alan fabrikalar arasında İçdaş, Ereğli Demirçelik, Çolakoğlu gibi tek seferde 100-200 ton alım yapabilen firmalardır. Piyasa ortamında oluşan fiyatlar demirin sökülecek olup olmamasına, kesme gerektirip gerektirmemesine, yükleme koşullarına, iş makinası, vinç kullanılıp kullanılmamasına yada elinizdeki ton miktarına göre gibi değişik koşullara göre farklılık göstermektedir. Aşağıda günlük hurda demir kilo fiyatları baz alınmıştır.

 

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayın : 05332569593

 

UYARI : Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz.

Kaynak : hurdanisat.com

Bildiğiniz üzere İstanbul’da hurda demir alımı yapıyoruz. Başka bir deyişle hurdasını satmak isteyen ve bana en yakın hurdacılar nerede acaba diye merak edenlerin adresine giderek nakit olarak hurda demirlerinizi satın alıyoruz.

Ancak burada önemli bir kriter var. Hurda olarak tanımlanan şeyin buna değecek miktarda olması gerekiyor. Bulunduğumuz noktalara göre hurdanın bulunduğu mesafe ile hurdanın kg’si uygun olması gerekiyor. Örneğin 100 kilogram demir için  Hadımköy‘den Büyükçekmece’ye gitmeye bile değmeyeceğinden. Minimum hurda bakır, demir, alüminyum ve bakır gibi çeşitlerin minimum alım miktarlarımızı belitleyerek hurdanisat.com‘da ilgili ilçe tanıtımlarında yayınlamaya karar verdik. Siz de hurdacılarla irtibat kurmadan önce aşağıdaki tabloyu inceleyerek İstanbul’da hurdanızın bulunduğu ilçeyi tıklayıp o ilçeye ait minimum alım satım kilogramları ile daha sonraki dönemlerde hurdanıza verebileceğimiz en yüksek fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İşte İstanbul’da “hurdacılar” dediğinizde hemen geldiğimiz bazı hizmet bölgelerimiz ;

Yenibosna Küçükköy  Esenyurt  Maslak Hurdacı  İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Arnavutköy Hadımköy  Başakşehir  Küçükçekmece Kıraç  Sefaköy  Bayrampaşa  Beşiktaş  Büyükçekmece  Esenler Bağcılar  Bahçelievler Merter Şirinevler Gürpınar  Yakuplu  Tuzla Kartal Pendik Zeytinburnu Topçular Gaziosmanpaşa Sultangazi Mimaroba Sinanoba  Haramidere  Beykent  Güneşli  Silivri Selimpaşa Velimeşe Çatalca Çerkezköy Çorlu

En İyi Fiyatı Nasıl Alırsınız? Tıklayın

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim? Tıklayın

İletişim

 

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları


En iyi fiyat sanıldığı gibi en yüksek fiyat değildir. Yüksek fiyat ancak doğru bir tartımla değer kazanır. Bizim sizlere tavsiyemiz öncelikle doğru tartım yapan bir firmayla pazarlık yapmanızdır. Özellikle yüksek ton bazlı alışverişlerde bunun önemi çok daha fazladır. İnternette ufak bir araştırma ile hurdanızın maksimum ve minimum fiyatlarını öğrenebilir, hatta özellikle metal hurdaların ana fabrikaları olan İçdaş ve Çolakoğlu firmalarının güncel fiyat bilgilerini edine bilirsiniz. Şöyle düşünün, bu firmalar yüksek tonlarda alım yaptıklarından bu fiyatlara siz satamazsınız. Daha küçük miktarda hurdaları toplayan bir ara firmaya hurdanızı satacaksınız. Sonuçta bu firma da kar etmek zorunda. Araç gönderecek, eleman çalıştıracak, yükleme yapacak.

Şimdi kilit nokta şu; bu firmalar ya size ana fabrikaların fiyatlarıyla yada daha üstü bir fiyat teklifi ile gelirse? Uzak durun.

Örnek bir hesaplama yapalım dilerseniz. 

30 ton hurda demiriniz var.

Bir firma size 0,65 krş teklifle geldi. 30 tondan hesapladı.

Diğer biri 0,75 kuruş teklifle geldi ve 26 tondan hesapladı.

Hesaplayalım bakalım hurdanızın kilosunu kaçtan satmış oldunuz.?

  1. Firma belli zaten 0,70 kuruştan tartıp 21.000 tarafımıza ödedi.
  2. 2.firma 0,75 kuruştan hesapladı ancak 26 ton tarttı. 19.500 ödedi.(yani 0,65 den hurdanızı verdiniz.)

Halbuki siz birinci firmayı elediniz. Ona bir de çok az veriyorsunuz dediniz. En kötüsü işini iyi yaptığı için ona hurdanızı vermediniz. Cezalandırdınız.

2. durumda malınızı daha ucuza sattınız. Ona teşekkür ettiniz. Bir daha hurdanız çıksa tekrar ona vereceksiniz : )

Kendinizin tartabilme imkanınız varsa amenna ama kendiniz tartamıyorsanız. Makul şekilde fikir yürütmeniz bizce yeterli.

Seçimsizin.

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim? Tıklayın

İSTANBUL’daysanız Hurdanızı Hemen Satabilirsiniz :  0533 256 9593


Hurda Fiyatı Al