Kategori: Hurda Bakır


GÜNCEL HURDA BAKIR FİYATLARI

HURDA BAKIR FİYATLARI  16.04.2018
HURDA BAKIR ÇEŞİDİ FİYATI TL/KG
SOYMA BAKIR FİYATI 24,3
KIRKAMBAR (YANIK) BAKIR 21,3
LAMA İMALAT ARTIĞI 24
ANTİGRON KIRMA (GRANÜR) 24,3
TTR KIRMA İNCE GRANÜR 24,3
BAKIR TALAŞI 21
HURDA BAKIR BORU KLİMA BORUSU 21,3
HURDA BAKIR TEL 21,3

16.04.2018 tarihli güncel hurda bakır fiyatlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Fiyatlar kilo bazında belirtilmiş olup, yüklü miktarda alım yapan fabrikaların ortalama fiyatlarıdır. Bu firmalar tek seferde 30-100 ton alım yapan fabrikalardır. Bu firmaların İstanbul ilinde oluşan maksimum rakamlardır.

İSTANBUL’ daysanız Hurdanızı Hemen Satabilirsiniz :  0533 256 9593

Hurda Fiyatı Al

Daha düşük kilogramlı alışverişlerde bakırın çeşidine, miktarına ve bulunduğunuz konuma bağlı olarak aşağıdaki fiyat listesinde belirtilen rakamlardan 0,50 ile 3 TL arasında fiyatlar daha düşüktür. Hesaplamalarınızı bu fiyat aralıklarını düşünerek yapmanızı öneriyoruz. Bir yerde 3 ton bakırın bulunması yada aynı yerde 30 kilo bakırın bulunması kilo bazında fiyat istediğinizde büyük değişiklik gösterecektir. Bu son derece doğaldır.

Hurda Bakır Haberlerine Göz Atın

Soyma bakır, kırkambar yanık bakır, lama imalat artığı, antigron kırma, ttr kırma granür ve bakır talaşı 2017 fiyatlar listesini aşağıda inceleyebilirsiniz.

2016 yılında hurda bakır fiyatları nasıl bir seyir izledi ay bazında inceleyebilirsiniz.

Hurda Soyma Bakır ise 2016 son aylarında adeta şov yapmıştı diyebiliriz.

En İyi Fiyatı Nasıl Alırsınız? Tıklayın

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim? Tıklayın

İletişim

Bildiğiniz üzere İstanbul’da hurda bakır alımı yapıyoruz. Başka bir deyişle hurdasını satmak isteyen ve bana en yakın hurdacılar nerede acaba diye merak edenlerin adresine giderek başta soyma bakır olmak üzere kablolarını da satın alarak paraya çeviriyoruz.

Ancak burada önemli bir kriter var. Hurda olarak tanımlanan şeyin buna değecek miktarda olması gerekiyor. Bulunduğumuz noktalara göre hurdanın bulunduğu mesafe ile hurdanın kg si uygun olması gerekiyor. Örneğin 1 kg soyma bakır için  Beylikdüzü‘nden Avcılar’a gitmeye bile değmeyeceğinden. Minimum hurda bakır, demir, alüminyum ve paslanmaz gibi çeşitlerin minimum alım miktarlarımızı belitleyerek hurdanisat.com‘da ilgili ilçe tanıtımlarında yayınlamaya karar verdik. Siz de hurda bakır alan hurdacılarla irtibat kurmadan önce aşağıdaki tabloyu inceleyerek İstanbul’da hurdanızın bulunduğu ilçeyi tıklayıp o ilçeye ait minimum hurda bakır alım satım kilogramları ile daha sonraki dönemlerde hurdanıza verebileceğimiz en yüksek fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İşte İstanbul’da “hurdacı” dediğinizde hemen geldiğimiz bazı hizmet bölgelerimiz ;

Maslak Hurdacılar  İkitelli Hurdacılar, Halkalı Hurdacı, Yenibosna Hurdacı, Arnavutköy Hurdacı, Beylikdüzü Hurdacılar, Hadımköy Hurdacılar, Avcılar Hurda Alımı, Başakşehir  Küçükçekmece Kıraç  Sefaköy Hurdacı  Bayrampaşa  Beşiktaş  Büyükçekmece  Esenler Bağcılar  Bahçelievler Merter Şirinevler Gürpınar  Yakuplu  Mimaroba Sinanoba  Haramidere  Beykent  Güneşli  Silivri Çerkezköy Çorlu Ümraniye Pendik Tuzla Kadıköy

UYARI : Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.

Diğer fiyat bilgilerini paylaştığımız metal hurda çeşitlerimiz;

Hurda Demir Fiyatları | Hurda Alüminyum Fiyatları | Hurda Kablo Fiyatları | Hurda Akü Fiyatları | Hurda Sarı Fiyatları | Hurda Paslanmaz Fiyatları


2018 ‘de Bakır Talebi Daha da Artabilir

LME’de bakır fiyatlarının güçlendiği, alüminyum fiyatlarında ise kapasite kesintisi beklentisinin baskı yaptığı belirtiliyor. LME’de temel metal fiyatları bakır dahil küçük gerilemeler kaydediyor. Ancak genel duruma baktığımızda fiyat seyrı yukarı yönde ilerliyor.
Dünyanın en büyük bakır üreticisi olan Codelco, Çinli alıcılara uyguladığı bakır primlerini 2018’de ton başına $ 72’den $ 75’e yükseltmeye karar verdi. Primlerdeki yükseliş, Çin’in bakır talebinin yeniyılda da devam edeceğine dair bir işaret olarak düşünülebilir.

Hurda Bakır

3 Aylık bakır fiyatı yüzde 2 ile yükselişte. Bakırda Peru’da oluşabilecek grev beklentileri ve Ağustos ayında rafine bakır piyasasının arz açığı vermesinin, fiyatlara pozitif yönde etki ettiği ifade ediliyor. Kurşun ve çinkoda yatay hareket ve trend belirsizliğinin sürdüğü kaydediliyor.
Alüminyumda Çin’de üretim kısıntılarının piyasa beklentilerinin altında kalabileceği endişelerinin, fiyatların gerilemesine neden olduğu düşünülüyor.öte yandan Alcoa’da sendikalı işçiler, Kanada’nın Quebec eyaletindeki Becancour alüminyum dökümhanesinin sözleşme tekliflerini reddettiklerini ve grev kararı aldıklarını açıkladı.
Sendika işçilerin yasal grev haklarını kullanarak grev kararı aldığını duyurdu.
Alcoa sözcüsü operasyonların güvenli ve etkili olmasını sağlamak için adım attıklarını ve müşterilerinin Alcoa’nın küresel döküm ağı desteğine sahip olduğunu vurguladı.
Becancour yıllık 430.000 ton alüminyum üretiyor.
Alüminyum’da 2070 USD halen destek olarak görülürken, bu seviyenin kırılması son ayların en güçlü destek noktası haline gelen 2020 USD’yi gündeme getirebileceği ön görülüyor