Güncel Hurda Kablo Fiyatları

01.05.2017 tarihli güncel hurda kablo fiyatlarını aşağıda yer alan tablomuzda bulabilirsiniz. Verilen fiyatlar yüksek kilolarda, tonlarda alım yapan firmaların ortalama alım fiyatlarıdır. Sizin de hurdanız 50 – 100 tondan az ise serbest piyasa koşullarında oluşan fiyatlar üzerinden alım satım yapacaksınız demektir. Şimdi, piyasada oluşan rakamlar bazı etmenlere göre değişebiliyor. Benim size ilk önerim kablo olarak vermeniz yerine kablonuzu soydurarak soyma bakır şeklinde alışveriş yapmanız. Neden böyle söylüyorum? Hem satın alacak firma yada fabrika, hem de sizler için fiyat üzerinde anlaşmak çok kolay olacak. Öbür türlü, yani kablo olarak vermeniz halinde kablonuzun çeşidini ve kabloda bulunan bakır oranını bilmeniz gerekecek. 1 kg yada 100 gr üzerinden kablodaki bakır oranı ölçelerek hesaplanabilir.

Fiyatlar tabloda gördüklerinize göre 0,25 ile 1 TL arasında değişiklik gösterebilir. Esas etkileyici faktör hurda kablonuzun miktarıdır. Ne kadar çok kablonuz varsa alacağınız fiyatlar tablodakilere o kadar yakın olur, yani yüksek olur.

Tabloda göreceğiniz üzere fiyatlar, kablonuzdaki bakır oranına göre sınıflandırılmıştır. Ayrıca antigron kablo ve karışık kablo fiyatları bulunuyor.

HURDA KABLO ÇEŞİTLERİ GÜNCEL FİYAT TL/KG ÖNCEKİ FİYATI TL/KG YÜZDELİK DEĞİŞİM
ANTİGRON KABLO FİYATI 7 5,9 15,71%
KARIŞIK KABLO 5,5 5,1 7,27%
HURDA KABLO %30 BAKIR 4,5 4,1 8,89%
HURDA KABLO %40 BAKIR 5,5 5,1 7,27%
HURDA KABLO % 50 BAKIR 6,5 6 7,69%

 

İSTANBUL’daysanız Hurdanızı Hemen Satabilirsiniz :  0533 256 9593 

Hurda Fiyatı Al

 

En İyi Fiyatı Nasıl Alırsınız? Tıklayın

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim? Tıklayın

İletişim

UYARI : Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi yada kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.

Hurda Demir Fiyatları |

Hurda Bakır Fiyatları |

Hurda Kablo Fiyatları |

Hurda Akü Fiyatları |

Hurda Sarı Fiyatları |

Hurda Paslanmaz Fiyatları |

Hurda Alüminyum Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir